Niedawno spotkał mnie zaszczyt poprowadzenia seminarium dla iluzjonistów, w którym przekazywałem im swoją wiedzę i zdobyte doświadczenie przez lata mojej pracy. Poniżej kilka opinii od iluzjonistów z całej Polski o mojej osobie – dziękuję Wam za tak miłe słowa!

MACIEJ ESZWOWICZ:

,,W ubiegłą sobotę byłem uczestnikiem podwójnego seminarium na bardzo wysokim poziomie. Szkolenie Damiana Kość – jednego z najbardziej utalentowanych polskich iluzjonistów zrobiło na mnie ogromne wrażenie i dało motywację do tworzenia kolejnych niezwykłych efektów magicznych!”

KAROL:

,,Damiana mogę określić jako niesamowitego człowieka… Jeżeli coś robi, to angażuje się w to całym sobą. Robi wszystko na ponad 100% i co najważniejsze podchodzi do tego z głową. Bije od niego pozytywna energia, którą się czuje na każdym kroku. Jest profesjonalistą, a jego występy wprawiają każdego widza w zachwyt. Podchodzi do każdego indywidualnie i z humorem. Gwarantuję, że jak zobaczysz go w akcji, to nie raz zadzwonisz i będziesz chciał by ponownie wprowadził Ciebie w świat magii…”

PRZEMYSŁAW BORAS

Damian potwierdził swoją klasę i umiejętności pedagogiczne. W skrócie empatia koleżeńska , wybitne zdolności manipulacyjne + magiczna przebojowość . To są cechy kogoś kto starożytną sentencję „alea iacta est” podniósł na wyżyny sztuki. Damian swoje umiejętności nam udostępnił. Warto było tam być. Polecam.

ORGANIZATOR SPOTKANIA ,,MAGIIIK.PL”:

,,Około godziny 19.00 rozpoczęło się drugie szkolenie, które poprowadził Damian Kość. I tym razem się nie zawiedliśmy. Damian po raz kolejny udowodnił, że wie, co robi, że jest niebanalny, pełen humoru, ale również niesamowicie uzdolniony. Tym razem czarował z bilkami, papierosami i oczywiście z kartami”