UROCZYSTOŚCI PRYWATNE

Jesteśmy pewni, że nasze pokazy iluzji idealnie sprawdzą się na każdej prywatnej uroczystości, dostarczając Tobie i Twoim gościom świetnej zabawy, salwy śmiechu i niezapomnianych wrażeń!

W ofercie ,,Uroczystości prywatne” znajduje się 30-40 minutowy program Stand-up oraz ,,MikroMagic”.

Każdy pokaz ,,Uroczystości prywatne” dopasowywany jest indywidualnie do każdego klienta tak, aby dać maksimum satysfakcji podczas imprezy!

Jak działamy? Co jest takiego wyjątkowego w naszych pokazach?
Oto kilka przykładów:

♠ 45 urodziny jubilatki z Wrocławia – podczas pokazu Stand-Up, w finalnym efekcie, składając życzenia jubilatce wyczarowaliśmy audiobooka – prezent od rodziny

♠ 35 urodziny jubilatki z Zielonej Góry – weszliśmy do restauracji, w której odbywała się impreza urodzinowa. Gdy podeszła do nas jubilatka, aby poinformować o zamkniętej imprezie – pojawiliśmy dla niej piękną różę w tak widowiskowy sposób, że cała sala od razu spojrzała w naszą stronę, co jednocześnie było rozpoczęciem pokazu Stand up.

♠ 25 rocznica ślubu – przez cały pokaz co jakiś czas pojawialiśmy chronologicznie zdjęcia pewnego małżeństwa, by w finalnym efekcie wszystkie je zamienić w jedno wielkie, rodzinne, najbardziej aktualne zdjęcie

To tylko wybrane przykłady zrealizowanych ,,Uroczystości Prywatnych”

 

OFERTA DOBIERANA INDYWIDUALNIE

DOWIEDZ SIĘ JAK BĘDZIEMY CZAROWAĆ U CIEBIE !