MAGIA UCZUĆ

,,MAGIA UCZUĆ” – POKAZY ILUZJI NA WESELU

Wiemy jak ważną uroczystością jest ślub i wiemy, że ten dzień zapamiętany zostanie do końca życia. Dlatego też, na okoliczność ślubu-wesela, przygotowaliśmy specjalny występ, który stworzony został typowo pod tą uroczystość. W naszym programie miłosne uniesienie potrafi sprawić, że przedmioty lewitują, dwa metalowe serduszka łączą i rozłączają się (efekt z życzeniami dla Państwa Młodych), prowadzony zostaje też magiczny konkurs  z nagrodami oraz magiczna loteria podczas której do wygrania są prawdziwe pieniądze! Pożyczony od widza banknot zmienia się na większy nominał, pokazujemy jak w prosty sposób na weselach z jednej butelki zrobić sześć oraz jak w ciągu sekundy pojawić milion dolarów! Prezentujemy również jak wielką moc ma magia pocałunku oraz wyczarowujemy piękne róże dla Pani Młodej i świadkowej.

Całość występu przeprowadza widzów przez stany śmiechu, rozbawienia po skrajne niedowierzanie. ,,Magia Uczuć” to swoista mieszanka świetnej zabawy, humoru w dobrym smaku oraz magii z najwyższej półki!

Jesteśmy pewni, że nasz występ nie tylko uświetni Waszą uroczystość, ale również dostarczy Wam i Waszym gościom niezapomnianych chwil i ogrom dobrej zabawy!

PREZENT DLA PAŃSTWA MŁODYCH !!!

W prezencie dla Państwa Młodych oferujemy pokazy mikroiluzji, które są idealnym dopełnieniem ,,Magii Uczuć”.

Podczas gdy orkiestra odpoczywa, goście siedzą przy stołach – oczarowujemy ich z bliskiej odległości z kartami, monetami i innymi przedmiotami codziennego użytku. Cała magia dzieje się tuż przed ich oczami, na wyciągnięcie ręki!

Z doświadczenia wiemy, że ta forma pokazu świetnie się sprawdzi na Waszym weselu!

KAŻDY POKAZ ,,MAGII UCZUĆ” DOBIERANY JEST INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO KLIENTA!

NA SPECJALNE ŻYCZENIE MOŻEMY PRZYGOTOWAĆ EFEKTY, KTÓRE BĘDĄ OPOWIADAŁY O MŁODEJ PARZE, NAWIĄZYWAŁY DO ICH ULUBIONEGO MIEJSCA, FILMU ITP.!

Jeśli podczas uroczystości są także dzieci, prosimy o informację, gdyż możemy przygotować również kilka efektów dla najmłodszych widzów!

OFERTA DOBIERANA INDYWIDUALNIE

DOWIEDZ SIĘ JAK BĘDZIEMY CZAROWAĆ U CIEBIE !