DLA FIRM

,,MAGIC SHOW” – POKAZ ILUZJI SCENICZNEJ

 

Magic Show to mieszanka dobrej zabawy, magii z najwyższej półki oraz różnych stylów iluzji! Niecodzienna forma rozrywki, którą Twoi goście będą wspominać przez długi czas.

Pokaz składa się z trzech części: Intro, Iluzja Kontaktowa oraz Wielki Finał.

INTRO to 5 minut widowiskowej iluzji prezentowanej pod żywiołową muzykę, podczas której wyczarowujemy kilkanaście parasoli, zmieniamy ,,ognistą pochodnię” w elegancką, srebrną laskę, znikąd pojawiamy deszcz płatków róż oraz wykonujemy szereg innych imponujących efektów! Intro nadaje całemu pokazowi niesamowitej energii, doprowadza widzów do granic niedowierzania. To jest ta chwila, w której publiczność zapomina o otaczającym ich świecie i przenosi się wraz z iluzjonistą do krainy magii..

ILUZJA KONTAKTOWA to nie tylko magia – to zabawa, w której widzowie czarują razem z iluzjonistą! Wszystkie efekty zostały starannie dobrane aby bawić, śmieszyć i zadziwiać! Pożyczony od widza banknot zmienia się na większy nominał i… zostaje mu oddany!

Pokazujemy jak odwrócić proces grawitacji, uwolnić się z kajdan oraz dlaczego duża bańka mydlana po przykryciu chustą nabiera własnego życia (jako jedyni w Polsce wykonujemy ten numer!). Bez trudu przepowiadamy przyszłość oraz pokazujemy proces ,,teleportacji”(jedna z najbardziej widowiskowych teleportacji z zaskakującym finalnym efektem!).

To tylko namiastka efektów, wykonywanych podczas iluzji kontaktowej, która gwarantuje Tobie i Twoim gościom niezapomniane chwile, salwy śmiechu oraz humor w dobrym smaku!

WIELKI FINAŁ to najbardziej widowiskowy efekt, po którym publiczność długo się zastanawia ,,jak on to zrobił?”. Finalny efekt dobierany jest indywidualnie do każdej imprezy tak, by jak najbardziej zaciekawić i oczarować naszych widzów. Jednym z takich efektów jest np. pojawienie w ciągu sekundy MILIONA dolarów!

„MAGIC SHOW” to owoc mojej 15-letniej pracy, umiejętności udoskonalanych pod okiem mistrzów iluzji z całego świata oraz efekty dobrane tak, by dać maksimum satysfakcji Tobie i Twoim gościom.

W ofercie ,,Dla Firm” znajduje się również oferta ,,MikroMagic” oraz ,,Specjalne Realizacje”

OFERTA DOBIERANA INDYWIDUALNIE

DOWIEDZ SIĘ JAK BĘDZIEMY CZAROWAĆ U CIEBIE !